Start
  Webshop/Utförsäljning Websho
  Om företaget
  Aktuellt & mässor
  Bildbank / Filmer Youtube
  Tillverkning
  Hyvelbänkens möjligheter
  Skötsel och underhåll
  Miljö- och kvalitetspolicy
  Återförsäljare
  Monteringsanvisningar PDF
  Beställ katalog PDF
  Produktblad PDF
  Vill du jobba hos oss?
Pil Kontakt
  
  HOBBY & PROFFS
  Proffs
  Hobby
  
  SKOLA
& OFFENTLIG MILJÖ
  Skola, träslöjd
  Skola, textilslöjd
  
  MASKINER & VERKTYG
  Maskiner
  Verktyg
  Spånsug/luftrening
  
  FÖRVARING
  Skåp & förvaring
FSC

Facebook Sjöbergs Workbenches AB
Fabriksgatan 1
SE-576 95 Stockaryd
Tel +46 382-257 00
office@sjobergs.se
Kontakt >








Ta gärna kontakt med oss!

Pethra
PETHRA SANDIN
Ekonomi, order, administration pethra@sjobergs.se
+46 382-257 00
Stig
STIG REITAN
Exportchef
stig@sjobergs.se
+46 382-257 02
+46 705-46 56 47
Anders
ANDERS HERNEGÅRD
Inköp, planering & kvalité
anders@sjobergs.se
+46 382-257 04
+46 708-34 92 86
Jan
JAN MÖLLEFORS
VD, Marknadsansvarig jan@sjobergs.se
+46 382-257 07
+46 708 320 800
Pierre
PIERRE BLOMQUIST
Produktion
pierre@sjobergs.se
+46 382-257 01
Christoffer
CHRISTOFFER JOHANSSON
Säljare & support skolor Sverige christoffer@sjobergs.se
+46(0)382-257 03
+46(0)70 863 46 72


Ring, maila eller fyll i kontaktformuläret!




Kontaktformulär
Jag är intresserad av
Namn*
Skola/företag
Adress
Postnr Ort
Land
E-post
Telefon
Telefax
För att undvika spam ber vi dig ange summan av de två talen i rutan nedan.
 

Sjöbergs Workbenches AB
Säte i Stockaryd
Organisationsnummer: 06-556085-1825

Copyright © Sjöbergs Workbenches AB